לא סתם אומרים שטבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות לדורי דורות. בתרבויות רבות בעולם נהוג שטבעת האירוסין של אם החתן תעבור לכלתה וכן הלאה. ברגע שגבר מחליט להעניק לאישה את טבעת האירוסין של אמו ששמרה אותה עוד מחמתה, המשמעות להענקת טבעת האירוסין מקבלת כפילות רגשית.

המנהג הזה אינו נפוץ אך עצם זה שהוא קיים, מעיד על חשיבותן של טבעות אירוסין.

טבעות אירוסין יוקרתיות הן אותן טבעות מושקעות בכסף בעיצוב ובמחשבה, העשויות מחומרים כמו זהב ועיטור יהלומים שהם נשארים לנצח. העובדה שטבעות אירוסין עשויות מהחומרים החזקים שבטבע כמו זהב ויהלומים, או אבני חן אחרות, מעידה על חשיבותה ולמעשה מסבירה לנו את המשמעות הניצחת של קיום הטבעת….

אז אם כבר הולכים להשקיע בטבעת אירוסין, יש כמה טיפים שכדאי לכם לדעת:

  1. איזה יהלום יש לטבעת? מחיר הטבעת יעלה ככל שהיהלום יהיה גדול יותר. היתרון של יהלום גדול הוא שאם באיזה שהוא שלב בחיים הטבעת עצמה תינזק או כבר לא תמצא חן בעיני האישה, ניתן יהיה להוציא את היהלום ולשבץ אותו בכל תכשיט אחר. היהלום נשאר. מה משפיע כל כך על מחירו? לחצו כאן כדי לדעת.
  2. יהלומי פנסי , יהלומים צבעוניים – יש טרנד אופנתי, אמנם עדיין לא נפוץ כל כך לשיבוץ יהלומים בצבעים שונים על הטבעת. זה נקרה "יהלומי פנסי". אלה יהלומים שנמצאו בטבע בצבעים אחרים, נדירים יותר מצבעי היהלום הרגיל השקוף. אלה יהלומים יקרים יותר.
  3. עיצוב הטבעת – טבעות אירוסין יוקרתיות בדרך כלל אינן מעוצבות בצורה הרגילה של הטבעת. יש עיצובים שונים שיכולים להיות לטבעת, כמו חריטת אותיות על הטבעת, שיוף של הטבעת המקנה לה מראה מאט משויף. כמו כן יש משקל לבחירת סוג הזהב שירכיב את הטבעת. זהב לבן או זהב אדום דורש עוד הליך עבודה על יצירת הסגסוגת המתאימה. מחיר עבודה זו גלום במחירה הכולל של הטבעת אך יחד עם זאת, ככל ששיעור הזהב הטהור בטבעת גדול יותר, מחיר הטבעת יעלה, מכאן שלהרכב הסגסוגת המרכיבה את הטבעת יש משמעות, לא רק על המראה.

טבעות אירוסין יוקרתיות בדרך כלל מקנים להן משמעות יותר אישית. כמו עיצוב מיוחד. אם בחרתם לעצב טבעת לבדכם זכרו לדרוש זכויות על העיצוב.

טבעות אירוסין יוקרתיות – הן טבעות שיישארו לנצח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלחו לנו הודעה
1
שלחו לנו הודעה
היי,
שלחו לנו הודעה נשמח לעזור