אם החלטת לבחור את האחת מבין טבעות אירוסין רבות שתראה החל מהרגע שתחליט להציע נישואין לחברה, הבחירה שלך צריכה להיות ריגשית אך גם מושכלת. טבעת אירוסין היא התכשיט שאותה אשתך לעתיד תענוד לעוד הרבה זמן. בגאווה באהבה, בוא ניתן לה את תשומת הלב הראויה. אז איך בוחרים טבעות אירוסין?

 

עיצוב הטבעת

טבעות אירוסין יש להן בדרך כלל את העיצוב הקלאסי שאומר יהלום משובץ על טבעת זהב. לא משנה סוג הזהב, אם טבעת מזהב לבן, צהוב או אדום, כי זה נקבע על פי טעמה של האישה. מומלץ לשאול או להיוועץ באחת הנשים הקרובות לה, על טעמה בתכשיטים, כי סוג הזהב שירכיב את הטבעת למעשה ייתן לה את המראה הכללי.

 

אם טעמה של האישה בתכשיטים הוא זהב צהוב, זה אומר שהחומר העיקרי שירכיב את הטבעת הוא זהב טהור בצבעו הטבעי. כדאי מאוד לדעת כי טבעות אירוסין מזהב טהור המכילות הרבה קארט אינן מאפשרות שיבוץ נאות על הטבעת של אבן חן או יהלום כל שהוא, כי זהב, ככל שהוא טהור הוא רך יותר וקשה מאוד לשבץ עליו אבנים.

 

רוב הבחירות של טבעות אירוסין הן לטבעות מזהב לבן. יש לכך סיבות מגוונות. ראשית , טבעת זהב לבן היא טבעת בעיצוב קלאסי, שנשאר לתמיד. הטבעת מבריקה ואם שומרים עליה לאורך זמן היא נשארת בציפוי השומר על הזהב הלבן בברק הראשוני שלו . שנית, היהלום משתלב בצורה הכי נקייה שלו על זהב לבן, (לדוגמא לחצו כאן) המראה הכסוף מוסיף לו טוהר ואחידות בעיצוב. מראה שנשאר לאורך זמן ומשתלב עם כל הופעה. עוד סיבה לכך שטבעות אירוסין נמכרות בזהב לבן ועיקרית היא ששיבוץ יהלום או כל אבן חן על טבעת מזהב לבן הוא איכותי (תלוי בטכניקת השיבוץ) כיוון שהטבעת הופכת להיות קשה יותר ומייצבת את שיבוץ היהלום בצורה חזקה.

 

קישוטים לטבעות אירוסין

על אף שרבים בוחרים בסופו של דבר את העיצוב הקלאסי ה"רגיל" כי זה המראה הכי בטוח, בכל זאת מבקשים להוסיף לטבעת את העיצוב האישי, כדי להוסיף משמעות נוספת לטבעת. לכן מתייעצים עם צורף או מסתכלים על מגוון הטבעות המוכנות המוצעות בחנות, ורואים כי טכניקות שונות של שיבוץ יכולות לשנות את מראה הטבעת לגמרי. יש שיבוץ של יהלום אחד במרכז הטבעת על כל צורותיו השונות ויש שיבוץ של מספר יהלומים לאורך הטבעת.

 

עוד דרכים לעצב טבעות אירוסין היא הטקסטורה שבה בוחרים את הטבעת. למשל אפשר לבחור את המראה המבריק של הטבעת, או מראה של שיוף קל של הטבעת אשר מקנה לה מראה מוברש. שריטות בטקסטורות שונות על הטבעת. ניתן להבחין במראה מקורי יותר לאחרונה. חריטת מילות אהבה או הקדשה קצרה או שמות בני הזוג על הטבעת. זהו עיצוב המוסיף נופך מאוד אישי לטבעת אירוסין.

 

לבחירת טבעות אירוסין יש הרבה פרמטרים שישפיעו על החלטתך. אחרי שראית כל כך הרבה איזו טבעת אירוסין השאירה עליך את הרושם הכי חזק?

 

כדאי לדעת ולהבין את המחיר לפני שרוכשים טבעת יהלומים, לחצו כאן כדי לדעת מה משפיע על מחירם של היהלומים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלחו לנו הודעה
1
שלחו לנו הודעה
היי,
שלחו לנו הודעה נשמח לעזור