טבעות יהלומים

טבעות אירוסין נועדו כדי להמם, ליצור התרגשות והתפעלות מהמראה הראשון שלה. יהלומים משרתים את המטרה הזו בצורה הכי טובה שיש מאשר אבני חן אחרות. כל אישה מתפעלת מיהלום, מענידת דבר יקר ערך ששווה המון. אז מה יש בטבעות יהלום שגורם לנו להתרגש?

שילוב יהלומים בטבעות אירוסין מעלים את ערך הטבעת לא רק מבחינת יופיה וערכה הסנטימנטלי, אלא בעיקר מבחינת ערכה הכלכלי. היופי שיהלום נתפס אצלנו הוא כהבטחה למשהו יקר ערך בדיוק תואם להבטחה הריגשי של הבעל לאישה שהוא מציע לה להינשא.

מה משפיע בעיקר על מחיר טבעות יהלומים?

לשיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין יש טכניקות שונות. הטכניקה לשיבוץ הטבעת ביהלום מעידה רבות על מחירה. אופן שיבוץ הטבעת ביהלום הוא נראה לכאורה הליך פשוט אך טמונה בו עבודה מאוד אמנותית ומקצועית של צורפים אשר מקנים לטבעת מראה שונה. מכאן שעין חדה תבחין בטכניקת שיבוץ זולה יחסית וטכניקת שיבוץ יותר מורכבת. טכניקת השיבוץ קובעת את טיב טבעת האירוסין המשובצת יהלום והיוקרה.

 

טבעות יהלומים רבות נראות מורכבות מיהלום גדול אחד, אך למעשה מדובר כאן בעבודה מאוד מקצועית של צורף אשר איחד מספר יהלומים קטנים המעניקים לטבעת מראה של יהלום אחד גדול. לעומת זאת , יהלום אחד גדול יכול להיות משובץ על ידי קיבוע לטבעת וזו נחשבת לטכניקת הקיבוע הזולה ביותר על אף שגודל היהלום הוא רב. טבעות אירוסין רבות מיוצרות בשיבוץ מורכב יותר וזו הסיבה למחירן הגבוה יותר. ניתן למצוא טבעות אירוסין משובצות יהלום במחיר זול יותר, אבל צריך לזכור שאיכות הטבעת במקרה זה נפגעת. מה קובע את מחירן? לחצו כאן

כמובן שעוד גורמים המרכיבים את הטבעת משפיעים על מחירה הכולל, ולא רק היהלום וטכניקת השיבוץ, כמו סוג החומר ממנו בנויה הטבעת.

אם נסכם את מסקנותינו ממאמר זה, נבין כי ההשקעה בטבעת אירוסין היא השקעה חד פעמית ולאורך זמן ולכן חשוב ששביעות רצונה של האישה מהטבעת תהיה הטובה ביותר. הלא היא זו שתענוד אותה.  לכן, ההמלצה שלנו בטרם בוחרים טבעת יהלום כדאי להתייעץ עם מומחים אמינים בתחום הטבעות על מורכבותה כדי שלא תתאכזבו מאיכות הטבעת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלחו לנו הודעה
1
שלחו לנו הודעה
היי,
שלחו לנו הודעה נשמח לעזור