אם התעניינתם לאחרונה ברכישת טבעות אירוסין, קרוב לוודאי שלא אחת שמעתם את המונח "טבעות אירוסין מהבורסה", במטרה להעיד על שווי הטבעת ואיכות היהלום המשובץ בה. מה הן אם כן, טבעות אירוסין מהבורסה ומה טיבן?
מה היא הבורסה ליהלומים?
הבורסה ליהלומים הוא איגוד רחב של מגוון בעלי מקצועי העוסקים בענף היהלומים על כל רבדיו. הבורסה מאגדת יבואנים, יצרנים, יצואנים, סוחרים מלטשים, מנקים, מעריכי שווי ועוד תפקידים רבים הקשורים ביהלומים. הבורסה למעשה מהווה בית המחבר בין כל נותני השרות למיניהם הקשורים בענף. חנויות רבות שמוכרות טבעות אירוסין מהבורסה נושאות תעודת חבר בורסת היהלומים. ענף היהלומים בארץ הוא אחד המפותחים בעולם והחשובים בארץ, אשר רק הייצוא של יהלומים מישראל מסתכם בעשרות מיליארדי דולרים בשנה.

חנויות לטבעות אירוסין מהבורסה

כאשר החנות המוכרת טבעות אירוסין משובצות יהלומים ואבני חן, היא חברת בורסה, החנות נהנית מייצור טבעות אירוסין משובצות יהלום בעלויות ייצור נמוכות בהרבה מחנות שאינה חברת בורסה. כל התהליך, מרגע ייצור היהלום ועד לשיבוצו על טבעות אירוסין נעשה תחת קורת גג אחת, בהליכים מפוקחים. עלות טבעות אירוסין מחנות החברה בבורסה, אינה כוללת עלויות תיווך בין מספר גורמי ייצור העוסקים בענף.
רוב הטבעות אירוסין ובכלל תכשיטים המשובצים ביהלומים בארץ, מקורם בבורסת היהלומים ברמת גן (לחצו לקבלת הוראות הגעה).

יתרונות קניית טבעות אירוסין מהבורסה

1. אמינות – ערך היהלום נמדד על ידי מומחים בתחום. כל חבר בבורסת היהלומים פועל תחת התחייבות לעיסוק ביהלומים אמתיים ולא יהלומי דמה.
2. מבחר עיצובים גדול – היות והבורסה הוא המקום בו מתנהל כל הענף יש מבחר גדול של חנויות המוכרות טבעות אירוסין בעיצובים שונים ובאבני חן רבות.
3. שיטת מכירה ייחודית – היות והבורסה מהווה גב של אחריות לגבי רכישת טבעות אירוסין ותכשיטים אחרים משובצים יהלום, השיטה הנהוגה היא כי מציגים את היהלום תחת שירות הסברה של מומחים מהתחום שיכולים לפרט את כל המידע הרלוונטי לגבי היהלום (גודל שקיפות, ניקיון) .
קניית טבעות אירוסין מהבורסה המשובצות יהלום בחנות הנושאת תעודת חבר בורסת היהלומים מהווה תעודת אחריות לגבי ערך היהלום הנמכר על טבעת האירוסין ועל מקצועיות ואמינות ברכישת טבעת אירוסין בעלת ערך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלחו לנו הודעה
1
שלחו לנו הודעה
היי,
שלחו לנו הודעה נשמח לעזור