טבעת אירוסין מכובדת ראוי שתהיה עשויה מזהב. עכשיו עולה השאלה איזה סוג של זהב? קיימים מגוון סוגי זהב אשר הם למעשה סגסוגת של הזהב עם עוד חומרים כמו נחושת, כסף וכיו"ב אשר משפיעים על איכות החומר, היופי של הטבעת כמובן והייחוד שלה. אז למה טבעת אירוסין זהב לבן?

זהב לבן הפך להיות חומר מאוד אופנתי כבר לאורך כל שני העשורים האחרונים. בשל כך, מעצבי תכשיטים ויצרני טבעות אירוסין מציעים מגוון רחב של טבעות אירוסין זהב לבן ונוכל למצוא בכל חנות טבעות אירוסין מכל הסגנונות מזהב לבן. כך מה שנותר לחתן המיועד הוא לשלב בין הטעם של האישה המיועדת בתכשיטים למלאי הקיים. בחירת סוג הזהב המרכיב את הטבעת צריך להיות מותאם לתכשיטים שהאישה עונדת ביום יום.

כיצד נקבע המחיר של טבעת אירוסין זהב לבן?

כדי ליהנות מאיכות של זהב ומראה של כסף, המקרין יותר יוקרתיות ואופנתיות קו צעיר, התפתח ייצור תכשיטים מזהב לבן. הליך הייצור של זהב לבן הוא עירוב של זהב עם כסף. גוון הטבעת נקבע בהתאם ליחס של כסף לעומת הזהב. הליך ייצור זה דורש משאבים אשר מייקרים את התכשיטים העשויים זהב לבן. יחד עם זאת, הביקוש לטבעות אירוסין זהב לבן הוא גדול יותר ומכאן שגם מחירו גדל בהתאם.

טבעות אירוסין זהב לבן מתאימות לרוב גווני העור של נשים. שיבוץ יהלומים עדינים לבנים על טבעות אירוסין זהב לבן משתלב הרבה יותר בצורה יוקרתית ועדינה מאשר על זהב מסוג אחר.

דברים שחשוב לדעת בבחירת טבעת אירוסין זהב לבן
קיימים סוגים של טבעות העשויות זהב לבן אשר מצפים אותם בשכבת חומר שאמורה להלבין את הטבעת יותר ממה שהיא. היות שזהב טבעי הוא חומר חזק, המראה הצהבהב נוטה להיות יותר דומיננטי ולכן נדרש ציפוי שיקנה מראה מבריק ובהיר יותר. כדי לתחזק את הטבעת טוב, ראוי לחדש את הציפוי מדיי שנה או שנתיים על ידי צורף. מומלץ לשמור על טבעת זהב לבן שלא תבוא במגע עם חומרי ניקוי או מלחים שיכולים לפגוע במראה שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלחו לנו הודעה
1
שלחו לנו הודעה
היי,
שלחו לנו הודעה נשמח לעזור