לטבעות אירוסין מחירים מגוונים. השאלה היא מה היכולת הכלכלית שלך, ובאיזה שווי הטבעת אירוסין אמורה להיות. עליך לזכור כי אשתך המיועדת תרצה לענוד את הטבעת כל חייה על אצבעה, כך שמידת ההשקעה בטבעת אירוסין שהנך עומד לרכוש עבורה ראוי שיהיה בהתאם. מה גם שאם אנחנו עוסקים בתחום אשר נוגע ישירות בזהב יהלומים ואבני חן, היוקרתיות שבו משליכה על מחיר הטבעת והתכשיטים בכלל. אז איך קובעים לטבעות אירוסין מחירים?

מאפייני טבעות אירוסין הקובעים את המחיר

לטבעות אירוסין מחירים מגוונים. ממוצע המחירים בארץ לטבעות אירוסין שונות נע בין 4,000 ₪ ל 8,000 ₪ כאשר על ציר מחירים זה נעות טבעות משובצות יהלומים וסוגי זהב שונים. אילו גורמים משפיעים על מחירי טבעות אירוסין?

עיצוב טבעת אירוסין – רבים רוכשים את הטבעת ישירות מהצורף אשר דואג לעצב ולייצר את הטבעת. באם פניתם לחנות לטבעות אירוסין אשר רוכשת עיצובים מקולקציות מוכנות, מחיר הטבעת יהיה יקר יותר כיוון שהחנות נושאת בעלות של סוכנים שונים המשווקים תכשיטים. כלומר- מכירת הטבעת לא נעשית ישירות מהיצרן לצרכן.

כך שמותגים שונים של טבעות לא בהכרח אומר כי מדובר בטבעת יותר יוקרתית או יקרה מבחינת הזהב והאבנים המשבצות אותה. קניית הטבעת מצורף פרטי שמקפיד על ייצור איכותי וחומרים טובים לייצור הטבעת יכולה להיות משתלמת יותר.

האבן המשובצת – טבעות אירוסין לרוב משובצות אבן אחת. אלה נחשבות לטבעות אירוסין קלאסיות. עיצוב זה נקרא "עיצוב סוליטר" כיוון שישנה אבן יחידה solist) ) משובצת. טבעות אירוסין בעיצוב המקובל הן עדינות, דקות, ומשובצות אבן אחת, לא גדולה.

משקל הטבעת וסוג החומר ממנו היא עשויה – טבעות זהב המיועדות לענידה יומיומית לא ישקלו למעלה מ 5 גרם זהב. ככל שמשקל הזהב גדול יותר מחיר הטבעת אירוסין גדל. לטבעות אירוסין זהב לבן יש מחיר שונה מטבעות זהב צהוב. יחד עם זאת יש להביא בחשבון את השיבוץ של האבנים על הטבעת שגם להן יש מחיר נפרד ומשקל שונה.

כמו בכל מוצר אחר, קיימים עוד גורמים בייצור ושיווק הטבעת אירוסין אשר מגולמים במחיר. הוצאות תחזוקת החנות, אריזת הטבעת וכו'. בסופו של דבר, צריך לזכור כי זו הוצאה חד פעמית ושהתשובה תהיה "כן"….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלחו לנו הודעה
1
שלחו לנו הודעה
היי,
שלחו לנו הודעה נשמח לעזור