אתה עומד בפני יישום החלטתך להפוך את האישה שאתה אוהב לאשתך החוקית העתידית. המנהג בעולם המערבי המעיד על הסכמת האישה להיות לך כלה היא על ידי ענידת טבעת אירוסין שתוענק לה על ידך. אבל בטרם תרכוש לאהובתך טבעת נחשקת, בוודאי שאלת את עצמך, איך בוחרים טבעת אירוסין?

איך נראית טבעת אירוסין?

טבעת אירוסין היא טבעת משובצת יהלום או אבן חן. גברים רבים כדי להראות את הערכתם לאישה שלהם דואגים לרכוש טבעת אירוסין יקרה המשובצת יהלום או אבן חן יוקרתית. כאן, יש לשים לב כי הנך עומד להיכנס לשוק היהלומים ואבני החן, שוק עם המון מתחרים ששוויו יקר ערך מאוד ובאופן טבעי מזמן אליו שרלטנים המעוניינים להשיא את רווחיהם. אנו מביאים לך כלל ברזל ראשון לבחינת איכות היהלום על הטבעת, והאם טבעת האירוסין שאתה עומד לרכוש אכן שווה את מחירה.

איך קונים טבעת אירוסין?

במטרה לספק לך חווית קנייה איכותית בחרנו לשתף אותך בשתי נקודות, אליהם יש לשים לב ברכישת טבעת אירוסין.

  1. טבעת אירוסין מהבורסה. לא מחייבים לקנות מהבורסה. אולם כאשר משווקים טבעת אירוסין תחת הסיסמה "טבעת אירוסין מהבורסה" הכוונה היא, שבעל החנות הוא חבר בורסת היהלומים בעל רישיון לעיסוק ביהלומים, אשר למעשה מבטיח הליך קל יותר עבורו לשיבוץ היהלום בטבעת החל משלב הייבוא, בדיקת היהלום, הליטוש וכו' נעשה תחת פיקוחה של בורסת היהלומים. לחנות זה מבטיח עלויות  ייצור נמוכות יותר. באם החנות אינה חברת בורסת היהלומים, אין זה בהכרח מעיד על מכירת טבעות יהלום לא אמינה, אלא שפשוט הליכי הייצור שלו יקרים בהרבה כיוון שאת כל הליך יבוא היהלום ובדיקתו הוא עובר דרך ספקי שרות שונים בתחום היהלומים. וזה מייקר את הטבעת באופן משמעותי.

חנויות רבות משתמשות בסיסמה "טבעות אירוסין מהבורסה" ככלי שיווקי למשוך אליהם לקוחות, בשל קירבתן לאזור בורסת התכשיטים ברמת גן. לכן, בבואך לרכוש טבעת אירוסין עם יהלום בקש לראות רישיון של בעל החנות לעיסוק ביהלומים ותעודה כי הוא אכן חבר בורסת היהלומים.

  1. טבעת אירוסין שתאהב הכלה – לא הרבה גברים עומדים על טעמה של האישה בדייקנות לגבי טבעות. מה גם שיש לקחת בחשבון כי הכלה המיועדת תרצה לענוד את טבעת האירוסין שלה לכל חייה. בדרך כלל, כדאי לקחת חברה קרובה, אחות או אמא, לשתף אותן בהחלטתך להציע נישואין ולבקש מהן סיוע בבחירת טבעת אירוסין בשל היכרותן היותר "נשית" של כלתך המיועדת.

לאחר שבחרת את טבעת האירוסין המושלמת עבור האישה שלך, לא נותר אלא לאחל לך בהצלחה ומזל טוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלחו לנו הודעה
1
שלחו לנו הודעה
היי,
שלחו לנו הודעה נשמח לעזור