המעמד של הצעת נישואין הוא רגע מיוחד ומרגש. הוא מתוכנן ומבוצע בדרך כלל באופן חד צדדי, שכן ההצעה מגיעה בהפתעה לאישה ויש הרבה מה לדעת ואיך להתכונן לקראת הרגע הזה. צריך לבחור את המקום המושלם, לתכנן, שלא לומר לביים את הסיטואציה המתאימה ביותר והכי חשוב – לבחור את טבעת האירוסין.

כיום, בזכות מבחר עצום ואינסופי של טבעות אירוסין הבחירה יכולה להיות מבלבלת ומאד מאתגרת, מצד שני – יש מספיק טבעות לבחור מתוכן ולבטח לבסוף תימצא הטבעת המתאימה והמושלמת ביותר. יש כמה דברים שחשוב לדעת אודות טבעות האירוסים מבעוד מועד, לפני שמגיעים אל החנויות ומתרשמים מהקולקציות השונות.

סוגי טבעות אירוסין:

  • טבעות אירוסין עדינות
  • טבעות אירוסין יוקרתיות
  • טבעות אירוסין זהב לבן
  • טבעות אירוסין זהן צהוב

איך צריכה להיראות טבעת אירוסין?

יש את הזוגות שבוחרים להתחתן על פי ההלכה היהודית ויש את אלה שלא. כאשר מתחתנים על פי ההלכה היהודית ומתכוונים לערוך חופה דתית עם רב – טבעת הנישואין שיענוד החתן על אצבעה של הכלה שלו לא יכולה להיות מעוטרת באבן חן או יהלום, גם לא הקטנים ביותר. מכאן – שאפשר לבחור בטבעת אירוסים שמשולב בה יהלום וזו הסיבה העיקרית אשר בגינה רוב הטבעות אכן משובצות ביהלומים בגדלים שונים. בנוסף, זוגות רבים מעדיפים שטבעות הנישואין שלהם תהיינה עשויות מזהב צהוב ובוהק ולכן החתן נוטה לבחור בטבעת אירוסים בזהב לבן בעל גוון כסוף ומבריק. אין חובה כמובן אך בדרך זו, מכיוון שממילא הכלה תענוד שתי טבעות, הרי כדאי שהן תהיינה שונות האחת מהשנייה.

איפה קונים טבעת אירוסין?

חשוב לדעת שטווח המחירים של טבעות האירוסין רחב ואינסופי, שכן מדובר בתכשיטים עדינים ומיוחדים שמשובצים ומעוצבים במלאכת מחשבת של ממש ולכן כל שינוי או עיטור עשויים לשנות את המחיר לכאן או לכאן.

חשוב לפנות אל חנות או נקודת מכירה מוכרים ומהימנים, במידה ונבחרת טבעת שמשובץ בה יהלום על פי החוק אמור הקונה לקבל לידיו תעודה גמולוגית שמפורטות בה התכונות של היהלום ובאופן כללי התחושה בחנות צריכה להיות של אבטחה מקסימלית ושירות לקוחות יעיל ואיכותי. ללא ספק קנייה של טבעת אירוסין היא רגע מיוחד בחיים וצריך לקחת את הזמן כדי לבצע את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר עבור כל אחד.

איך לשמור על הטבעת?

איש המקצוע שממנו קונים את הטבעת יידע לומר איך הכי נכון יהיה לשמור על הטבעת כך שלא תיהרס או תיפגם. כדאי להצטייד עוד לפני החתונה בקופסה שבה תונח הטבעת בעת שמורידים אותה מהאצבע. חשוב לקבל מהמוכר את הפרטים כיצד ניתן ליצור איתו קשר במידת הצורך על מנת לשאול שאלות שמתעוררות או לברר כל עניין שקשור בטבעת. כאשר משקיעים סכום כסף לא נמוך – חשוב לקבל את כל המידע איך לשמור על הפריט כך שיישאר יפה ומיוחד לאורך כמה שיותר זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלחו לנו הודעה
1
שלחו לנו הודעה
היי,
שלחו לנו הודעה נשמח לעזור